O Firmie

Jakość usług świadczonych przez rynek jest czasem lepsza, a czasem gorsza. Na ogół pozostawia jednak wiele do życzenia. Nieraz jest to wina kwalifikacji pracowników czy ich wiedzy technicznej, nieraz doświadczenia, a nieraz po prostu chęci.

Biorąc pod uwagę właśnie takie argumenty miło nam przedstawić Państwu firmę usługową mającą zamiar świadczyć wysoką jakość usług za przyzwoitą cenę.

Nasze początki sięgają 1995 roku. Kiedy branża reklamowa stawiała pierwsze kroki my zdobywaliśmy doświadczenie. Dzisiaj z niego korzystamy aby zaoferować Państwu jakość i rzetelność naszych usług.
Jesteśmy zapaleńcami w tej branży. Specjalizujemy się w montażu i obsłudze plansz reklamowych dowolnego formatu. Jesteśmy w stanie zamontować każdy format w dowolnym miejscu w kraju a jeżeli zajdzie taka potrzeba to również poza granicami. Naszym atutem jest mobilność, dyspozycyjność i rzetelność.
Długi staż na tym rynku pozwolił nam na zaopatrzenie firmy w odpowiednie narzędzia i sprzęt. Posiadamy własne podnośniki koszowe (lekki i mobilny teleskop o wys. podnoszenia 16m , cięższy podnośnik o napędzie terenowym i wys. podnoszenie 18m oraz niezawodny teleskop o wysokości podnoszenia 22m). Stale powiększamy nasz park maszynowy. Ostatnim naszym zakupem jest ciągnik siodłowy z mocnym dźwigiem typu HDS wraz z naczepą służący nam to transportu ciężkich materiałów wraz z ich załadunkiem i rozładunkiem.

Planujemy w dalszym ciągu rozbudowywać naszą firmę poszerzając asortyment świadczonych usług. Zapraszamy wszystkich klientów, którzy poszukują firmy, której można zaufać.